Vyražte se svojí partou na Segway Tours

Brno je neprávem opomíjené město, které ale pomalu získává zaslouženou pozornost - ne nadarmo bylo v roce 2016 vyhlášeno nejlepším místem v ČR pro život. Kromě příjemných lidí, skvělé gastronomie a kvalitní dopravy nabízí také řadu výjimečných architektonických skvostů.

Pokochejte se během našich prováděných či individuálních Segway Tours Brno unikátními budovami, jako je katedrála sv. Petra a Pavla, hrad Špilberk, Vila Tugendhat, Stará radnice nebo Kapucínský klášter.

Na výběr máte ze tří okruhů s průvodcem + individuální trasu:

Historické perly Brna - 60 minut

Čeká vás projížďka Denisovými sady, kde se můžete pokochat přírodními krásami Brna, následuje okruh centrem města po nejkrásnějším historických památkách. Uvidíte katedrálu sv. Petra a Pavla, Dietrichsteinský palác, kostnici sv. Jakuba, Novou radnici nebo slavného brněnského draka.

Po brněnských náměstích a uličkách - 90 minut

Na této projížďce si užijete krásu brněnských uliček i malebných náměstí starého centra. Podíváte se na gotický kostel sv. Jakuba s kostnicí, na středověký Dům pánů z Lipé, na krásný augustiniánský klášter, funkcionalistickou Zemanovu kavárnu nebo zachovanou Měnínskou bránu.

Velký okruh se Špilberkem - 120 minut

Pokud toho chcete z Brna vidět co nejvíc a hlavně si nechcete nechat ujít jeho hlavní lákadlo - hrad Špilberk - vyberte si naši třetí trasu. Kromě zlatého hřebu v podobě samotného Špilberku uvidíte po cestě také Červený kostel, Novou a Starou radnici, chrám sv. Michala nebo historickou Snopkovu plzeňskou pivnici.

Individuální trasa - 30-180 minut

Chybí vám něco v okruzích, které jsme pro vás naplánovali? Máte vlastní představu o času i průběhu své vyjížďky. Pak si domluvte individuální trasu. Může být buď asistovaná našimi školenými průvodci, nebo ji můžete absolvovat sami a informace o městských zajímavostech si zjistit individuálně.

 

 

Při poskytování služeb Segway Tours Brno nabízíme kompletní servis, od zapůjčení veškerého potřebného vybavení přes důkladné proškolení až po doprovod našich příjemných a zkušených průvodců. I díky nim se na Brno podíváte úplně novýma očima.

Vaše objednávky, přání, připomínky či návrhy na individuální trasy směřujte na naši emailovou adresu info@segways.cz nebo na telefon +420 775 377 633. Jsme vám plně k dispozici každý pracovní den od 8 do 17 hodin.

Vouchery

Nejoblíbenější segway tours

  • Délka trasy: 6 km
  • Doba jízdy: 01:00:00
  • Povrch: 90% asfalt, 10% štěrk
Zobrazit detail
  • Délka trasy: 20 km
  • Doba jízdy: 02:30:00
  • Povrch: 70% asfalt, 30% dlažební kostky
Zobrazit detail
  • Délka trasy: 11 km
  • Doba jízdy: 02:00:00
  • Povrch: 100% asfalt
Zobrazit detail
Zobrazit všechny Tours
Nahoru